برگزاری کارگاه با موضوع “رسانه و شبکه های اجتماعی” در دانشگاه سمنان

 momen nasab

مؤمن نسب: از چهل دستوری که مقام معظم رهبری داده اند تا در فضای فضای مجازی اجرا شود حتی یکی از آن ها هم اجرا نشده ، اما از ده دستوری که اوباما برای اجرا در فضای مجازی داده همه اجرا شده است.
به همت نهاد رهبری دانشگاه سمنان در روز گذشته کارگاهی با موضوع رسانه و
شبکه های اجتماعیبا حضور آقای مؤمن نسب کارشناس رسانه برگزار شد.
مؤمن نسب با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مقام معظم رهبری: در فضای مجازی باید انقلاب صورت گیرد، اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی است.) به نقل از گاردین گفت: ایران ناامن ترین کشور در حوزه فناوری اطلاعات بوده و در ایران نقطه ی کور اطلاعاتی نداشتیم.

همچنین وی گفت: به گزارش FBI در آمریکا %۱۲ افراد دارای تلفن هوشمند هستند در حالی که در ایران تقریبا %۵۰ مردم تلفن هوشمند دارند.

مؤمن نسب افزود: از چهل دستوری که مقام معظم رهبری داده اند تا در فضای فضای مجازی اجرا شود حتی یکی از آن ها هم اجرا نشده ، اما از ده دستوری که اوباما برای اجرا در فضای مجازی داده همه اجرا شده است.

او همچنین گفت: اگر راس جامعه ی اسلامی امام حسین (ع) یا امام علی (ع) یا… باشد، اما هیچ کس به حرف اهی ایشان عمل نکند دوباره قضیه ی کوفه اتفاق می افتد.

وی با اشاره به خاطره ای از امام راحل (ره) پیرامون استفاده نکردن از BBC برای انتقال اعلامیه ها ی ایشان به  جای کاغذ و… خاطرنشان کرد: در آن زمان اگر BBC تریبون انقلاب می شد، انقلاب ما هم انگلیسی می شد.

مؤمن نسب با تاکید بر صحبت های اوباما در مجلس آمریکا مبنی بر تحریم نکردن اینترنت ایران و توصیه به حضار برای مطالعه ی این خبر افزود: هرچه تحریم ها علیه ایران افزایش پیداکرد، واردات موبایل به ایران هم افزایش یافت.

او در آخر سخنانش اضافه کرد: اکنون فضا وهم آلود است و وهم پیروزی، شکست می آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *